PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4292}

Bohater ostatniej akcji

Last Action Hero
6,5 30 400
ocen
6,5 10 1 30400
6,7 12
ocen krytyków
Bohater ostatniej akcji
powrót do forum filmu Bohater ostatniej akcji

Rewelacja

użytkownik usunięty

Film jest rewelacyjny.Nie wiem skąd tak niska ocena.Pamiętam jak za dzieciaka się go oglądało.Ach te stare czasy.:)

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się z tobą ten film jest rewelacyjny. Najlepszy jest moment w wypożyczalni jak okazuje się że Terminatora gra Sylwester Stallone.

ocenił(a) film na 7
BDZ64

taki sam jak książka i jeszcze spotkał arniego na seansie

ocenił(a) film na 9
gulewiczbaka

przewypas, detale , szeguliki . Dopracowany w każdym calu :) szafa z pułeczką na 20 desert eagle hehehe . 9

ocenił(a) film na 8

Film jest bardzo niedoceniony, pamiętom jak na VHS po sto razy oglądałem poszczególne sceny by wychwcic w nich ciekawe elementy, a tu terminator jest, a tu przewinął się jakiś aktor dziś jest internet i nie ma już tej magii bo można sobie wyczytac co gdzie i kiedy a wtedy to było coś! Mimo że film jest przedstawiony jako parodia filmów akcji nie zmienia to faktu że sam jest bardzo dobrym kinem akcji, ja takie lubię !

ocenił(a) film na 7
Branik_GT

Zgadzam się. Bardzo dobrze mi się kojarzy pamiętam jakieś święta i seans filmów ''Bohater ostatniej akcji'' i ''Gliniarz w przedszkolu'' fajnie było.

ocenił(a) film na 9
diwad

Zakładam, że cały problem z tym filmem jest taki, że chyba większość ludzi w ogóle nie łapie w jakiej konwencji został zrobiony, stąd pewnie stosunkowo niska ocena i marudzenie sporej części także Filmwebowiczów. Jak dla mnie - momentami więc doskonała parodia filmów akcji, schematów występujących w megaprodukcjach w ogóle. A scen akcji wystarczyłoby spokojnie na kilka innych filmów. Co kilka lat wracam do niego i daje radę:)

ocenił(a) film na 8

Takoż nie rozumiem. Przecież to naprawdę nieźle zrobiony film - jest i akcja (cóż, że mało dorzeczna), jest trochę zabawnej gry schematami, parę scen które naprawdę świadczą o pewnym obyciu filmowym (i Hamlet, i Bergman), no a na koniec jednak jest przesłanie: kino to magia i ta magia zawsze działa.

I, o dziwo, nawet po dwudziestu latach daje radę wizualnie, czego nie można powiedzieć o wielu nawet nowszych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones