PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8825}

Powrót do przyszłości III

Back to the Future Part III
7,4 158 462
oceny
7,4 10 1 158462
7,4 27
ocen krytyków
Powrót do przyszłości III
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości III

Ogólnie filmy super, ale końcówka tej części chyba troszkę nadpsuła całość. Przeszukałem inne tematy aby znaleźć odpowiedź na pytanie: jak doktorek zbudował wehikuł czasu w formie latającej lokomotywy? i nie znalazłem żadnej niepodważalnej odpowiedzi. Został w 1885 roku z deskolotką doskonale wiedząc jak zbudować wehikuł jednakże nie miał tej części dzięki której w ogóle mógłby się przenosić w czasie (nazywała się ona chyba kompresor czasu, tak? W każdym razie coś w ten deseń). Bo to, że lokomotywa latała to już inni ludzie wyjaśnili - została ulepszona w 2015. Ale jak on się do tego 2015 przeniósł? Niby miał 10 lat na budowę co widzimy po dzieciaczkach (co też inni zauważyli) ale głęboko wątpię aby w deskolotce znajdował się kompresor czasu i nici nawet z dokładnej wiedzy doktorka co do budowy wehikułu, skoro jest on pozbawiony tej części.

Skąd on wziął ten kompresor, tą część? Błagam o odpowiedź, bo nie rozumiem. Chyba że coś przeoczyłem, w tym wypadku proszę o informację co takiego a następnie o zhejtowanie if you want. Tylko żeby wyjaśnienie miało ręce i nogi.

ocenił(a) film na 10
Frix99

Nie wiem, czy dobrze Cię rozumiem, bo nie wiedzę problemu.:)
Skoro sam go wymyślił już w latach 50tych to i potrafił go zbudować.
czemu nie zrobił tego od razu, w tym 1955 roku? Brakowało mu doświadczenia, tak sądzę. Ulepszał aż do 1985 roku, a i wtedy nie było to dokonałe, bo potrzebował plutonu...
Ale potem znowu, w wyniku podróży, poulepszał wehikuł.
Doc w roku 1885 to już zupełnie inny naukowiec - ma już wiedzę i doświadczenie. Kompresor sam w sobie chyba nie był czymś trudnym, skoro Doc sobie go, w wyniku uderzenia, w latach 50tych naszkocował, to pewnie miał w głowie jakieś materiały - większy problem stanowiła energia, której trzeba było do niego dostarczyć. W 1985 roku to był problem, ale pamiętajmy, że Doc, którego mamy w III części to ten, który już pozwiedzał sobie rok 2015r. i ma wiedzę o innych rozwiązaniach. Z Martym pewnie też by to wykombinował, prędzej czy później, tylko że z martym gonił ich czas, bo w końcu zabójstwo się szykowało. ;)

Madeleine29

Mieć wiedzę, a dostęp do technologii to dwie różne sprawy.

ocenił(a) film na 9
Frix99

Moze wziął drugi wehikuł z kopalni, wyruszył do 1985 po częsci, wrócił do 1885 i lokomotywę przystosował do wehikułu. A wehikuł, ten drugi rozpędził po zamarzniętym jeziorze, które było zimą, żeby się przenieść do 1985. I zalózmy, że w tym drguim wehikule nie było paliwa bo je spuszczono.
A wehikuł samochód zamienił na wehikuł lokomotywę bo bardziej mu się podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones