PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8825}

Powrót do przyszłości III

Back to the Future Part III
7,4 158 458
ocen
7,4 10 1 158458
7,4 27
ocen krytyków
Powrót do przyszłości III
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości III

Przecież nie ma potrzeby aby ta aktorka musiałaby być podobna do żony Seamusa McFly. W końcu Seamus i Maggie McFly będący rodzicami pradziadka Marty'ego są spokrewnieni tylko z ojcem Marty'ego-George'm McFly. Tak więc Maggie i matka Marty'ego nie mają ze sobą nic wspólnego, nie powinny być do siebie podobne a tym bardziej być grane przez tą samą aktorkę. Poza tym uwielbiam cała trylogię:)

ocenił(a) film na 9
sylwia8710

No właśnie. Też na to zwróciłem uwagę. Trochę to psuje "obraz". No chyba, że była to jakaś siostra prababki matki Marty'ego;) w końcu Hill Valley to mała osada to mogło sie tak wydarzyć ;)))

Davidoff_Novothny

Zagrała ją żeby takie osoby jak wy miały zagadkę nie do rozwikłania....

rolnik_sam_w_dolinie

Zagrała ją gdyż cześć III okazała się znacznie bardziej kosztowna niż pozostałe i zamiast zatrudniać dodatkowych aktorów powierzono te role tym, a nie innym ludziom.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

kosztowna chyba bardziej nie była bo kręcono ja równolegle z II częścią w ten sposób wiele oszczędzając.
żydzi zawsze umieli robić pieniądze jak najmniejszym kosztem.
podobnie było z piratami z karaibów vol. 2 i 3

ocenił(a) film na 8
sylwia8710

też mi to przeszkadzało, jedyny sposób żeby tak było to ciągłe związki kazirodcze

ocenił(a) film na 10
sylwia8710

zauważcie, że w każdej części pewne elementy sie powtarzają, to jest jeden z nich. Zarówno w 1, 2 i 3 Marty skądś spada, śpi, i po wybudzeniu pierwszą osobą jaką widzi jest Lea, czy to jako matka, czy jako dawna krewna. Tak zostało wymyślone, nie ma się co zagłębiać, oglądałąm ten film milion razy i nigdy mi to nie przeszkadzało

ocenił(a) film na 8
sylwia8710

Myślę, że chodzi o to, że wszyscy panowie z rodziny, niezależnie od epoki mają taki sam gust jeśli chodzi o kobiety. To taki bardziej żarcik ze strony twórców, w końcu to komedia ;)

ocenił(a) film na 7
sylwia8710

zrobili to dla jaj, zeby w 1885 roku byla taka sama para jak p 1955 bo pierwotnie role Sheamusa mial grac Crispin Glover ale z powodow wygorowanych ambicji aktora usunieto.
Chodzilo tez o nawiazanie do sceny pobudki z 1955 oraz alternatywnego roku 1985 kiedy Marty budzi sie w lozku i gada ze swoja mama w 55, mama w 85 oraz pra-mamą w 1885 :) to taki bajer smaczek, no i zeby aktorka dostala kase, zeby nie robic dodaykowego castingu itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones