PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807832}

Witajcie w Marwen

Welcome to Marwen
6,3 4 932
oceny
6,3 10 1 4932
4,5 11
ocen krytyków
Witajcie w Marwen
powrót do forum filmu Witajcie w Marwen

Ktoś mi powie co jest grane z polską premierą? Na fw ma wpisaną premierę na 1 marca, tymczasem nie ma nigdzie żadnych informacji na temat dostępności w kinach. Czy ten film pojawi się w ogóle w polskiej dystrybucji? To dość dziwne, bo jednak Zemeckins nie jest byle kim, tylko całkiem znanym i cenionym reżyserem. Byłbym wdzięczny za info.

ocenił(a) film na 5
Samaranth

Film jest w kinach, ale faktycznie - ma zaskakująco kiepską dystrybucję. W moim mieście gra go tylko jeden multipleks (Helios) - ani w Multikinie, ani w Cinema City nie ma go na afiszu (mimo że Cinema City robiło pokaz przedpremierowy). I największe kino studyjne też ma go w ofercie - poza tym nigdzie indziej go nie grają.

ocenił(a) film na 3
dokurobei

Musieli wycofać z oferty (CC) jak zobaczyli tych wychodzących z seansu ludzi i resztę z permanentnym facepalmem na twarzy :). Przesadzam, ale sprawa faktycznie ciekawa. Coś się musiało zmienić od wtorku.

dokurobei

U mnie nie ma ani w Heliosie, ani w studyjnym. Pokaz unlimited mi nie pasował. A taki obiecujący trailer.

s_w

to samo, ostatnio trochę na siłę poszedłem na 2 pokazy unlimited, bo pomyślałem, że filmy bardziej niszowe i nie pokażą potem, tymczasem, i Przedszkolanka, i Biały kruk po bodaj 4 razy w ciągu dnia :o
poza Witajcie w Marwen, w identyczny sposób ominął mnie film Bracia Sisters z Phoenixem

MarcoK

Identycznie z przedzszkolanką, krukiem i sisters xD

dokurobei

No właśnie. Nawet nie zauważyłem kiedy to leciało we Wrocławiu (o ile w ogóle).

ocenił(a) film na 5
Samaranth

U mnie w mieście też w żadnym kinie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones