PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181600}

Powrót do przyszłości

Back to the Future
7,2 939
ocen
7,2 10 1 939
Powrót do przyszłości
powrót do forum serialu Powrót do przyszłości

Pamiętacie ten serial?

ocenił(a) serial na 10

Był świetny, zawsze na jego końcu pojawiał się Doktor i pokazywał jak można zrobić jakiś wynalazek domowymi sposobami :))) To było bardzo interesujące :] :]

Smr

Tak pamietam , zrobiłem dzieki Doktorowi Emetowi - barometr :) fajna bajka , film jeszcze lepszy :)

ocenił(a) serial na 7
byq074

haa a ja posiadam odcinki wszystkie i robie napisy do nich ktoś chce pomóc to pisać :)

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

Ja to kiedys nagrywalem te odcinki z tatem na VHS. Chyba gdzies jeszcze moze pare sie ostalo... I nawet probowalem niektore z tych wynalazkow wcielac w zycie... super bylo... Do dzis kocham "Powrot do przyszlosci" - wszystkie czesci.... a te bajeczki to jeszcze raz bym obejrzal chetnie...

ocenił(a) serial na 7
12chinczyk

jak znajdziesz jakieś odcinki po polsku nagrane to spróbuj zripować na kompa jakoś :P miło by było

ocenił(a) serial na 10
ZlyCzarny

Aktualnie czasu malo, ale jak znajde chwile to poszukam. To nie takie proste zadanie - przejrzec recznie jakies 100 kaset VHS (opisy olowkiem sie starly ;/ zreszta i tak ich pozniej nie opisywalem ;P bo pamietalem... tylko ze jakies 10 lat minelo i mi sie zapamnialo ;P ).

Na razie nawet nie wiem jak mialbym je z VHS zgrac na kompa, ale poszukam info i tym. PS. mam karte graficzna z VIVO (wejscie video).

ocenił(a) serial na 7
12chinczyk

to jak znajdziesz czas to miło by było:P

12chinczyk

cześć. już masz zripowane odcinki? :)

ocenił(a) serial na 10
johnnybegood

Niestety z 2 powodów jest to praktycznie niemożliwe. Po pierwsze część kaset uległa częściowemu zniszczeniu (taśmy osiadł jakiś grzyb) a po drugie komputer na którym miałem to robić (ten z kartą graficzną z wejściem wideo) się zepsuł, dokładnie płyta główna poszła z dymem. A ta karta graficzna była jeszcze w interfejsie AGP (już takich nie robią chyba, zastąpili szybszym PCI-Express). A sam kupiłem lapka. I tyle. Pozdrawiam

ZlyCzarny

Jeśli nadal poszukujesz pomocy przy napisach to jestem chętny (moje gg 5931519). Musisz wybaczyć mi opóźnienie reakcji ale Biff cofnął się w czasie, namieszał mi w kontinuum czasoprzestrzennym i nie mogłem odpisać :P

ocenił(a) serial na 10
Smr

Jest cudowny! Puszczali go chyba jak miałam 7 lat, wciągnął mnie bez reszty, nagrywałam każdy odcinek c; i oczywiście, jak na fana serii przystało, próbowałam różnych eksperymentów :D

ocenił(a) serial na 7
sally_storm

Bajka niesie za soba przesłanie niestety obecnie takich bajek jest już mało.

ocenił(a) serial na 7
Smr

Taa, pamiętam, świetna bajka :D do filmu jednak długo nie mogłam się przekonać, obejrzałam dopiero wczoraj - i żałuję, że tak późno się na to zdecydowałam!

użytkownik usunięty
Smr

Kreskówka była świetnym uzupełnieniem filmu. Odcinki miały też dodatki "naukowe" z cyklu zrób to sam. Prawie, jak u Adama Słodowego, czy w Kwancie. Zabawa+nauka w jednym. Dzisiaj takich animacji się nie robi, bo po co? Współcześni "kreślarze" chałturnicy doszli do wniosku iż umysł dziecka ma kształtować przede wszystkim zabawa, więc o walorach edukacyjnych nie może być mowy, bo jak zabawa to nie nauka, a wiedza przyjdzie sama.. Naprawdę szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones