Turbulencje
powrót do forum 3 sezonu

Ta baba żona Stona, ATHENA KARKANIS jest tak wnerwiająca że można tylko przewijać jej sceny, ciężko wytrzymać ogólnie z całą rodziną Stone, jak obejrzeć kilka odcinków pod rząd to słowa "pomagać innym" i "wezwanie" w każdym odcinku występuje po kilkanaście razy.

ocenił(a) serial na 4
wrzaskun_filmweb

Trafne ! Dokładnie mam te same przemyślenia

ocenił(a) serial na 9
wrzaskun_filmweb

Mnie tylko zastanawiam skąd oni wszyscy oprócz Michaeli i Sanvi maja pieniądze bo nie pracują tylko realizują wezwania.

ocenił(a) serial na 8
wrzaskun_filmweb

Hmm, to po co to oglądasz? Włącz sobie inny. Nam się podoba :⁠-⁠) Chociaż wiadomo że jak każdy serial im dalej tym gorzej. Ale jakoś się broni na moje.

ocenił(a) serial na 6
krater_GG

Mnie też zaczęły drażnić słowa "calling.." , i że wszystko w imię "protect you". Ale chyba właśnie dlatego, że leżałam ze skręconą nogą i oglądałam serial taśmowo. Gdyby tak czekać tydzień na każdy odcinek byłoby inaczej. Muszę przyznać, że film ma swój urok. Ładne zdjęcia, przyjemnie zrobione efekty specjalne. Fabuła ciekawa, ciągła akcja i jednak wiele przewijającego się ciepła i dobra. Jak ciekawy sen. Nic tak jednak nie doprowadzało mnie do szału jak wepchane przez netflix z tyłka wątki gejowskie, lesbijskie oraz przeplecione historie okultyzmem.Mimo to oglądnęłam do końca i nie żałuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones